Op dinsdag 9 juni jl. vond het jaarlijkse K&C-spektakel plaats van de tweede- en derdejaarsleerlingen. In het theater van de school genoten leerlingen, docenten, ouders, opa’s en oma’s, vrienden en andere belangstellenden van een gevarieerd programma vol creativiteit en talent.
Musical hightlights
De tweedejaarsleerlingen hadden de afgelopen periode gewerkt aan musical highlights. Tijdens audities werden de beste optredens geselecteerd. Uiteindelijk mochten zeven groepen hun act opvoeren tijdens het K&C-spektakel.
De K&C Award voor de tweedejaars ging naar de groep die een scène uit Aladdin presenteerde: Sanne, Lana, Sara, Emma, Eef, Fleur en Daphne. Met hun enthousiaste en overtuigende optreden wisten zij de jury én het publiek te imponeren.
Videoclips
De derdejaarsleerlingen presenteerden een selectie van hun zelfgemaakte videoclips. Ook hier was goed zichtbaar hoeveel inzet, creativiteit en vakmanschap in de projecten was gestoken. De K&C Award werd gewonnen door Nele, Breg, Jacky, Jade en Fenne met hun videoclip 'Stitches'.
Trots
We zijn ontzettend trots op alle leerlingen. Er is de afgelopen periode hard gewerkt en dat was duidelijk terug te zien in de mooie resultaten. Het K&C-spektakel was een prachtige middag vol talent, creativiteit en plezier. De enthousiaste reacties uit de zaal lieten zien dat niet alleen de deelnemers, maar ook het publiek volop heeft genoten van deze bijzondere voorstelling. Wat een spektakel! Een podium waarop talent, lef en creativiteit samenkwamen.
