Schoolleiding

De schoolleiding van Het College bestaat uit de Centrale Directie LVO-Weert, de locatiedirectie en teamleiders:


Centrale Directie LVO Weert:
Dhr. J. Hausmans, Voorzitter Centrale Directie


Locatiedirectie:
Dhr. F. Stals MEL, Locatiedirecteur Het College Weert
(0495) 65 77 45
06 543 775 08
f. stals@lvo-weert.nl

Teamleiders:
Atheneum:

Dhr. R. Zeekaf
Teamleider Atheneum 1-2
06 34 9866 34
r.zeekaf@lvo-weert.nl

Dhr. D. Bevort
Assistent teamleider Atheneum 1-2
06 39 2325 01
d.bevort@lvo-weert.nl


Dhr. A. Middelveld
Teamleider Atheneum 3-4
06 48 5925 99
a.middelveld@lvo-weert.nl

Mw. M. Bertrand
Assistent teamleider Atheneum 3-4
06 39 2325 04
m.bertrand@lvo-weert.nl


Mw. Drs. L. Vondenhoff-Bol
Teamleider Atheneum 5-6
06 48 1096 39
l.vondenhoff@lvo-weert.nl

Dhr. I. Spee
Assistent teamleider Atheneum 5-6
0495 65 77 40
i.spee@lvo-weert.nl

Teamleiders:
Gymnasium:

Dhr. drs. H. van Rooyen
Teamleider Gymnasium
06 48 5925 94
h.vanrooyen@lvo-weert.nl

 

Het College Weert

Een perfect leerklimaat in een groene omgeving!

Het College Weert

Samen leren met plezier!