Reünie

Het College bestaat 375 jaar! En dat gaan we vieren met een grote reünie op zaterdag 23 september 2023 in een grote feesttent op het terrein van de school. Heb jij op Het (Bisschoppelijk) College gezeten? Dan hopen we jou op 23 september te zien!

Knallende afsluiter

'Those were the days' gaat onze reünie op 23 september met een knaller afsluiten! Dance, rock, pop, hiphop, R&B, happy hardcore; alles komt voorbij en er zal volop gedanst worden. Dit alles in combinatie met oldskool videoclips en fotoreportages van Het College waarmee je je terug waant in de jaren 80, 90 en 00's! Dus kom naar de reünie en dans alsof de tijd heeft stilgestaan!


Kaartverkoop

Kaarten zijn vanaf nu te koop en kosten 12,50 euro, inclusief twee consumpties.
Let op: kaartjes zijn op naam. Daarom kan er slechts één kaartje per bestelling gekocht worden. Retourneren of terugbetalen is helaas niet mogelijk. 

Het is mogelijk om tot en met vrijdag 16 juni, 23:59 uur je kaartje te bemachtigen.

Kaartverkoop



Tijdschema

Het tijdschema voor 23 september ziet er als volgt uit.

  • 14:00 uur: opening reünie
  • 19:00 uur: Those were the days
  • 20:30 uur: afsluiting

Uiteraard kan er op de feestlocatie gegeten worden. Meer informatie daarover volgt binnenkort. 


Blijf op de hoogte!

Wil je geen informatie omtrent de reünie missen? Meld je aan voor de reünie nieuwsbrief. 

Het College Weert

Een perfect leerklimaat in een groene omgeving!

Het College Weert

Samen leren met plezier!